Trax

Łódź

Żeligowskiego 36

tel. 42 630 00 66

Bełchatów

Dobrzelów 20A

tel. 44 633 06 05

Zgierz

Łęczycka 38

tel. 42 719 00 29

Skierniewice

Łowicka 127

tel. 46 832 77 22
  • Salon Trax
O TRAX

Wielomarkowy Salon Samochodowy - Opel, Saab, Chevrolet - Łódź, Bełchatów, Zgierz, Skierniewice

Dzień dobry!
Cieszymy się, że możemy powitać Cię w naszym wielomarkowym salonie samochodowym TRAX. Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś o naszych samochodach, usługach i działalności. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przydatnych i ciekawych informacji na temat naszych salonów w Łodzi, Bełchatowie, Zgierzu i Skierniewicach.
Jeśli masz pod ręką kawę weź łyka i usiądź wygodnie - no chyba, że wolisz osobiście wpaść na najlepszą kawę w Łodzi do naszego salonu. Tak czy inaczej jest nam bardzo miło, że tutaj jesteś!

Salon i serwis Opel, Saab, Chevrolet

Na początek kilka najważniejszych informacji o nas. W naszych salonach posiadamy szeroką gamę samochodów nowych i używanych. Zwłaszcza fani marki Opel znajdą tu coś dla siebie. ,,Salonach”? Tak, prowadzimy ich aż 4 - salon samochodowy w Łodzi, Bełchatowie, Zgierzu i Skierniewicach. Wszystkie zlokalizowane w centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem i parkingiem. Zależy nam żeby być blisko Klientów i jak najbardziej ułatwiać im dostęp do niezbędnych usług m.in. serwisowych w Łodzi i Bełchatowie.

Od 30 lat dealer samochodowy TRAX nieustannie rozwija się, zapewniając Klientom coraz większy wybór samochodów i bogatszą ofertę. W 1991 r. otworzyliśmy pierwszy salon Opla w Łodzi, który poszerzył swoją ofertę o nowe marki. W kolejnych latach dzięki rosnącemu zainteresowaniu i zadowoleniu Klientów powstały salony Opel, Chevrolet i Saab w Bełchatowie, Zgierzu i Skierniewicach. Zdobyte doświadczenie i fachowe podejście obsługi Trax od zawsze pozwalały naszym gościom poczuć się w salonie jak u siebie i ze spokojem, dokładnie poznać każde auto.

Samochody Nowe i Używane

Jak już wspominaliśmy w naszej ofercie mamy zarówno samochody nowe jak i samochody używane - w szerokiej gamie cenowej. Jesteśmy pewni, że w salonie dealera Trax znajdziesz auto dla siebie. Samochody używane posiadają udokumentowaną historię, mają wyjątkowo niski przebieg i pochodzą głównie z polskich salonów. To pewny i bezpieczny zakup.

Posiadamy samochody dostępne od ręki marki Opel - Opel Astra, Opel Insignia, Opel Corsa, Opel Vectra, Opel Crossland, Opel Mokka, Opel Movano, Opel Adam, Opel Meriva, Opel Vivaro, Opel Cascada, Opel Grandland i więcej!

Serwis Opel, Saab, Chevrolet – Łódź i Bełchatów

Szukasz salonu i serwisu w jednym? Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów nowych i używanych marki Opel, Saab i Chevrolet, a jeśli chcesz dokonamy dla Ciebie przeglądu auta jeszcze przed zakupem. Nasi specjaliści serwisowi to fachowcy po fabrycznych szkoleniach, którzy doskonale znają się na samochodach i korzystają wyłącznie z oryginalnych markowych części. Korzystając z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego precyzyjnie zlokalizują problem, a następnie go naprawią.

W ofercie serwisu TRAX znajdziesz m.in. przegląd eksploatacyjny, przegląd rejestracyjny, naprawy bieżące takie jak naprawa tłumika, klimatyzacji czy zawieszenia, jak również naprawy główne np. naprawa silnika lub skrzyni biegów. W naszym serwisie zajmujemy się także zmianą opon, wulkanizacją, montażem instalacji gazowej i więcej! Sprawdź co oferuje Serwis Opel, Serwis Chevrolet, Serwis Saab.

Finansowanie zakupu samochodu Opel i Ubezpieczenie

W naszym salonie załatwiane są wszelkie formalności związane z finansowaniem zakupu aut nowych i używanych. Wiemy, że zależy Ci na czasie dlatego możesz mieć pewność, że proces wyboru finansowania zostanie przeprowadzony szybko i sprawnie. Nie wiesz jakie finansowanie samochodu wybrać? Nasi doradcy chętnie przedstawią Ci wszystkie opcje finansowania zakupu samochodu!

Zapewniamy również usługi ubezpieczeń komunikacyjnych (możliwość wyboru firmy) do samochodów sprzedawanych w TRAX, a także już zakupionych.

Jak zarejestrować samochód?

Zastanawiasz się jak zarejestrować samochód? Są przyjemniejsze rzeczy do robienia niż czekanie w urzędzie na swoją kolejkę. Na Twoją prośbę możemy zająć się wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją Twojego samochodu.

Koniowozy - Oferta

Każdy kto pracuje z końmi doskonale rozumie jak ważny dla zapewnienia bezpieczeństwa jest odpowiednio przygotowany transport koni. Skąd koniowozy w ofercie dealera samochodowego? Czynny udział w zawodach jeździeckich właściciela firmy, Pana Witolda oraz jego wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej połączone z bliską współpracą z profesjonalistami od konstrukcji podobnych pojazdów na terenie kraju i poza nim przyczyniło się do powstania projektu Horse Comfort System, którego celem jest stworzenie pojazdów które sprostają oczekiwaniom zawodników, a jednocześnie pozwoli ich koniom przyjemnie i bezpiecznie znosić podróż na zawody. W TRAX znajdziesz sprawdzone, profesjonalne koniowozy. Sprawdź OFERTĘ

Zapraszamy do naszych salonów!

Obsługa TRAX Auto to absolutni pasjonaci motoryzacji i miłośnicy innowacyjnych rozwiązań. Z ogromną przyjemnością gościmy w naszych salonach kolejnych Klientów poszukujących samochodu dla siebie. Wybór tego odpowiedniego to zawsze ważny i ekscytujący moment w życiu każdego człowieka. Cieszymy się, że możemy w nim doradzać i pomagać w spełnieniu marzenia!
Zapraszamy do salonów TRAX!

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Kliknij KONTAKT – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

POIR