Trax

Łódź

Żeligowskiego 36

tel. 42 630 00 66

Bełchatów

Dobrzelów 20A

tel. 44 633 06 05

Zgierz

Łęczycka 38

tel. 42 719 00 29

Skierniewice

Łowicka 127

tel. 46 832 77 22
  • Salon Trax
Serwis mechaniczny Serwis blacharsko-lakierniczy Stacja kontroli pojazdów
Serwis mechaniczny Trax

Nasza firma dysponuje serwisem mechanicznym wyposażonym w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i kontrolne oraz pełen zestaw narzędzi specjalnych. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych napraw i przeglądów zgodnie z technologią wymaganą przez producenta samochodów. Wykonując przeglądy w naszym serwisie nie muszą Państwo obawiać się utraty gwarancji na swój samochód.

Oprócz bieżących przeglądów i napraw proponujemy naszym klientom: 

Na czas naprawy swojego samochodu w naszym serwisie naszym Klientom proponujemy samochód zastępczy.

ZAPRASZAMY DO NASZYCH SERWISÓW:

SERWIS MECHANICZNY W ŁODZI:
ul. Żeligowskiego 36, 90-643 Łódź
tel.: 42 634 44 96
e-mail: kontakt@traxauto.pl

Godziny pracy serwisu mechanicznego w Łodzi:
pn. - pt.: 07:00 - 20:00
sobota: 07:00 - 15:00

SERWIS MECHANICZNY W BEŁCHATOWIE:
Dobrzelów 20A, 97-400 Bełchatów
tel.: 44 633 06 05
e-mail: belchatow@traxauto.pl

Godziny pracy serwisu mechanicznego w Bełchatowie:
pn. - pt.: 09:00 - 17:00

Serwis blacharsko-lakierniczy wszystkich marek

GODZINY PRACY SERWISU BLACHARSKO-LAKIERNICZEGO W ŁODZI:

Serwis blacharsko-lakierniczy Łódź - TRAX gwarantuje:

Kilka słów o Nas - firma istnieje od 1991 r.

W Łodzi firma TRAX posiada serwis blacharsko-lakierniczy specjalizujący się w naprawach powypadkowych. Naprawy wykonywane są całkowicie zgodnie z technologią producenta dzięki czemu po ich wykonaniu pojazd zachowuje w pełni gwarancję na nadwozie.

Dwie ramy kontrolno-naprawcze oraz dwie kabiny lakiernicze sprawiają że jest to największy w centralnej Polsce serwis, naprawiający do 150 pojazdów miesięcznie. Stosowanie nowoczesnych technologii lakierowania, w tym lakierów wodnych, wydatnie przyczynia się do ochrony środowiska.

Podpisanie przez TRAX umów o współpracy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi daje mozliwość naszym Klientom w przypadku napraw powypadkowych załatwienie wszelkich formalności i rozliczeń bezgotówkowych na miejscu. Ponadto za likwidacją szkody w naszym autoryzowanym serwisie przemawia fakt, iż jesteśmy wskazywani przez europejskich ekspertów samochodowych jako najwłaściwsze miejsce do zgłaszania i likwidowania wszelkich szkód wynikających z zabezpieczenia i pokrycia polisowego.

Na terenie firmy TRAX znajduje się punkt ogledzin samochodów PZU S.A. Oznacza to, że nie trzeba zgłaszać szkody i dokonywać ogledzin samochodu w Centrum Likwidacji Szkód PZU, lecz wszelkie formalności mozna załatwić na miejscu w TRAX.

Oględzin dokonuje oddelegowany pracownik PZU S.A, który jest do Państwa dyspozycji po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu (42 633 20 52).

Na czas naprawy swojego samochodu w naszym serwisie naszym Klientom proponujemy samochód zastępczy. 

Stłuczki i wypadki się zdarzają. Jeżeli już do nich dojdzie, nie ma lepszego miejsca na naprawę Twojego Opla niż Autoryzowany Serwis blacharsko-lakierniczy w Łodzi.

Wszyscy pracownicy Serwisu Blacharskiego Łódź to wysoce wykwalifikowani specjaliści, używający do napraw oryginalnych części . Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto zachowa wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu oraz będzie Ci służyło przez długi czas.

ASO blacharski Łódź świadczy swoje usługi w oparciu o najwyższe standardy jakości obejmujące cały proces naprawy: począwszy od wyposażenia warsztatu poprzez odpowiedni program szkoleń, wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie naszego personelu.

Twój ubezpieczyciel nie musi rekomendować Autoryzowanego Serwisu blacharskiego Opla jako miejsca naprawy Twojego samochody, jednak pamiętaj, że to Ty dokonujesz ostatecznego wyboru. Jeśli wybierzesz nasz serwis blacharsko-lakierniczy w Łodzi, poinformuj o tym ubezpieczyciela, który likwiduje szkodę. 

Oferujemy serwis blacharski wszystkich marek i naprawy z OC sprawcy!

Stacja kontroli pojazdów

Stacja kontroli pojazdów

Na terenie naszej firmy znajduje się Stacja Kontroli Pojazdów. Wykonujemy okresowe badania techniczne pojazdów, jak również po kolizji czy w wyniku skierowania przez organ kontroli ruchu drogowego.

Jesteśmy uprawnieni do kontroli pojazdów w następującym zakresie:

Zapraszamy na przegląd, Łódź, ul. Żeligowskiego 36

Godziny pracy stacji:

pon-pt: 7-19
sobota: 7-15

POIR