Wyślij do nas wiadomość :

kontakt@traxauto.pl

Zadzwoń do nas :

42 630 00 66, +48 502 487 293, +48 783 295 044.

Witamy na stronie Trax Sp. z o.o.

Cieszymy się, że możemy powitać Cię w naszym wielomarkowym salonie samochodowym TRAX. Jeśli odwiedzasz nas po raz pierwszy z pewnością chcesz dowiedzieć się czegoś o naszych samochodach, usługach i działalności. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka przydatnych i ciekawych informacji na temat naszych salonów w Łodzi i Zgierzu.

Jeśli masz pod ręką kawę weź łyka i usiądź wygodnie - no chyba, że wolisz osobiście wpaść na najlepszą kawę w Łodzi do naszego salonu. Tak czy inaczej jest nam bardzo miło, że tutaj jesteś!

trax

Salon i serwis Opel, Saab, Chevrolet

Na początek kilka najważniejszych informacji o nas. W naszych salonach posiadamy szeroką gamę samochodów nowych i używanych. Zwłaszcza fani marki Opel znajdą tu coś dla siebie. ,,Salonach”? Tak, prowadzimy ich aż 4 - salon samochodowy w Łodzi i Zgierzu. Wszystkie zlokalizowane w centrum miasta z bardzo dobrym dojazdem i parkingiem. Zależy nam żeby być blisko Klientów i jak najbardziej ułatwiać im dostęp do niezbędnych usług m.in. serwisowych w Łodzi.

Od 30 lat dealer samochodowy TRAX nieustannie rozwija się, zapewniając Klientom coraz większy wybór samochodów i bogatszą ofertę. W 1991 r. otworzyliśmy pierwszy salon Opla w Łodzi, który poszerzył swoją ofertę o nowe marki. W kolejnych latach dzięki rosnącemu zainteresowaniu i zadowoleniu Klientów powstały salony Opel, Chevrolet i Saab w Zgierzu. Zdobyte doświadczenie i fachowe podejście obsługi Trax od zawsze pozwalały naszym gościom poczuć się w salonie jak u siebie i ze spokojem, dokładnie poznać każde auto.

trax

Samochody Nowe i Używane

Jak już wspominaliśmy w naszej ofercie mamy zarówno samochody nowe jak i samochody używane - w szerokiej gamie cenowej. Jesteśmy pewni, że w salonie dealera Trax znajdziesz auto dla siebie. Samochody używane posiadają udokumentowaną historię, mają wyjątkowo niski przebieg i pochodzą głównie z polskich salonów. To pewny i bezpieczny zakup.

Posiadamy samochody dostępne od ręki marki Opel - Opel Astra, Opel Insignia, Opel Corsa, Opel Vectra, Opel Crossland, Opel Mokka, Opel Movano, Opel Adam, Opel Meriva, Opel Vivaro, Opel Cascada, Opel Grandland i więcej!

trax

Serwis Opel, Saab, Chevrolet – Łódź

Szukasz salonu i serwisu w jednym? Zapewniamy kompleksową obsługę samochodów nowych i używanych marki Opel, Saab i Chevrolet, a jeśli chcesz dokonamy dla Ciebie przeglądu auta jeszcze przed zakupem. Nasi specjaliści serwisowi to fachowcy po fabrycznych szkoleniach, którzy doskonale znają się na samochodach i korzystają wyłącznie z oryginalnych markowych części. Korzystając z nowoczesnego sprzętu diagnostycznego precyzyjnie zlokalizują problem, a następnie go naprawią.

W ofercie serwisu TRAX znajdziesz m.in. przegląd eksploatacyjny, przegląd rejestracyjny, naprawy bieżące takie jak naprawa tłumika, klimatyzacji czy zawieszenia, jak również naprawy główne np. naprawa silnika lub skrzyni biegów. W naszym serwisie zajmujemy się także zmianą opon, wulkanizacją, montażem instalacji gazowej i więcej! Sprawdź co oferuje Serwis Opel, Serwis Chevrolet, Serwis Saab.

trax

Finansowanie zakupu samochodu Opel i Ubezpieczenie

W naszym salonie załatwiane są wszelkie formalności związane z finansowaniem zakupu aut nowych i używanych. Wiemy, że zależy Ci na czasie dlatego możesz mieć pewność, że proces wyboru finansowania zostanie przeprowadzony szybko i sprawnie. Nie wiesz jakie finansowanie samochodu wybrać? Nasi doradcy chętnie przedstawią Ci wszystkie opcje finansowania zakupu samochodu!

Zapewniamy również usługi ubezpieczeń komunikacyjnych (możliwość wyboru firmy) do samochodów sprzedawanych w TRAX, a także już zakupionych.

trax

Jak zarejestrować samochód?

Zastanawiasz się jak zarejestrować samochód? Są przyjemniejsze rzeczy do robienia niż czekanie w urzędzie na swoją kolejkę. Na Twoją prośbę możemy zająć się wszystkimi formalnościami związanymi z rejestracją Twojego samochodu.

trax

Koniowozy - Oferta

Każdy kto pracuje z końmi doskonale rozumie jak ważny dla zapewnienia bezpieczeństwa jest odpowiednio przygotowany transport koni. Skąd koniowozy w ofercie dealera samochodowego? Czynny udział w zawodach jeździeckich właściciela firmy, Pana Witolda oraz jego wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej połączone z bliską współpracą z profesjonalistami od konstrukcji podobnych pojazdów na terenie kraju i poza nim przyczyniło się do powstania projektu Horse Comfort System, którego celem jest stworzenie pojazdów które sprostają oczekiwaniom zawodników, a jednocześnie pozwoli ich koniom przyjemnie i bezpiecznie znosić podróż na zawody. W TRAX znajdziesz sprawdzone, profesjonalne koniowozy.
Sprawdź OFERTĘ


Zapraszamy do naszych salonów!

Copyright © 2024, traxauto.pl, wykonane przez AKoL.pl

RegulaminPolityka prywatności